тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 
Головна>Про Альянс>Меморандум

Меморандум

«Відкривай уста твої… для захисту всіх сиріт» Пр. 31:8

Ми переконані, що кожна дитина має цінність в Божих очах і безумовне право на повноцінний розвиток та реалізацію закладеного в неї Творцем потенціалу. Найкращим середовищем для виховання дитини є любляча і турботлива сім’я -  тато і мама, оскільки саме на батьках лежить основна відповідальність за дітей.

Ми віримо, що Бог особливо піклується про долю дітей, які з різних причин залишилися без батьківської турботи. Він доручає Церкві, а отже кожній віруючій людині, зробити все можливе, щоб допомогти таким дітям.

Ми бачимо Україну країною без сиріт завдяки тому, що свідома та мобілізована християнська спільнота змінює життя кожної дитини-сироти.

Ми згоджуємося працювати в єдності, маючи спільну мету: охопити всіх дітей-сиріт справжньою християнською турботою, дати можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї і попередити сирітство в Україні.

Ми розуміємо, що для досягнення цієї мети необхідна чітка стратегія, скоординовані зусилля Церков, організацій та окремих людей у співпраці з відповідними державними структурами. Тому ми підтверджуємо відкритість до спільної праці, готовність ділитися досвідом та напрацюваннями і всіляко підтримувати один одного, зберігаючи власну ідентичність та покликання.

Ми згоджуємося працювати за християнськими принципами, використовувати найкращий світовий досвід, дотримуватись рівноправних партнерських відносин, підзвітності та прозорості в будь-яких фінансових взаємодіях.

Ми прагнемо доторкнутися до життя кожної дитини-сироти і змінити майбутнє нашої країни!

 
 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:
        
A
Работает на Cornerstone