тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 
Головна>Проекти

ПРОЕКТИ АЛЬЯНСУ

У цьому розділі Ви можете ознайомитись з проектами, які втілює Альянс для досягнення «України без сиріт». Ці ініціативи спрямовані на досягнення трьох цілей:

- Направляти діяльність Альянсу в напрямку досягнення бачення «України без сиріт», залучити та оснастити нових учасників.

- Мотивувати Церкви і християнську спільноту для практичного служіння дітям і сім’ям, створювати безпосередні можливості для його реалізації.

- Впливати на формування суспільної думки та державної політики в сфері захисту дітей, популяризувати сімейні цінності та важливість допомоги дітям. 

Вибравши необхідний розділ в меню, або натиснувши на посилання, які розташовані нижче, Ви можете ознайомитися з проектом, який Вас зацікавив.

Кожна організація чи людина, яка бажає допомогти знедоленим дітям, може підтримати будь-який з проектів Альянсу фінансово чи іншим, прийнятним для неї способом.

Ми щиро дякуємо за увагу та прагнення допомогти цим дітям. Віримо, що кожна добра справа повернеться Вам сторицею. Адже, змінюючи життя дитини-сироти, Ви змінюєте майбутнє нашої з Вами України. Успіху!

A
Работает на Cornerstone