тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 

Зміцнюючи сім’ї 2014

Зміцнюючи сім’ї 2014 11 квітня в Києві стартує Третя національна конференція для прийомних батьків та усиновителів: «Зміцнюючи сім’ї 2014». Її мета - зміцнити і підтримати прийомних батьків та усиновителів, допомогти їм разом з дитиною навчитись протистояти безлічі викликів і випробувань, що зустрічаються на шляху усиновлення, а також подякувати їм  за готовність стояти на боці дітей у боротьбі за їхнє майбутнє і надихнути на нові усиновлення.

Для організації конференції свої зусилля об'єднають багато організацій і служінь, серед яких Альянс «Україна без сиріт», Асоціація милосердя «Еммануїл», Міжнародний Центр Розвитку і Лідерства, портал національного усиноновлення «Сирітству - НІ!» (БФ «Розвиток України»), МГО «Обітниця сироті», проект національного усиновлення «Ти будеш знайдений», та інші.

На конференцію запрошуються подружні пари, що виховують прийомних та всиновлених дітей. Подружжю буде надані необхідні підтримка і підбадьорення, можливість обміну досвідом подолання труднощів, тощо. Також сім'ї зможуть відвідати цілий ряд тематичних семінарів, мета яких допомога для кращого розуміння своїх дітей, а також, у разі необхідності, надання професійних і фахових консультацій.

Більше інформації дивіться на сайті заходу - http://ukraineadoptionconference.com/

 

A
Работает на Cornerstone