тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 
Головна>Проекти>Національні конференції>Сирітство перед лицем життя

ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

СИРІТСТВО ПЕРЕД ЛИЦЕМ ЖИТТЯ

Під час цього заходу ми пропонуємо людям, що працюють з дітьми-сиротами чи з дітьми «групи ризику», найбільш ефективні методи і форми роботи, спрямовані не лише на реагування в конкретній ситуації, а й на попередження сирітства як соціального явища.

Конференція надає можливість забезпечити учасників новітніми моделями роботи з дітьми-сиротами, поглибити їхні знання з психології сирітства. Під час цього заходу ми прагнемо об’єднати зусилля для зміни системи захисту дітей в Україні та вирішення проблеми сирітства. Ми намагаємося сприяти тому, щоб служіння сиротам відбувалось на більш усвідомленому та професійному рівні, підкреслюючи важливість і цінність такої роботи, надихаючи служителів на більш плідну подальшу працю.

Взяти участь у Всеукраїнській конференції «Сирітство перед лицем життя» можуть усі ті, кому небайдужа доля сиріт. Для цього потрібно заповнити анкету та надіслати її організаторам.

Організаторами конференції є МБФ «У колі друзів» та Альянс «Україна без сиріт».

Конференція проходитиме в «Центрі християнського життя», Ірпінь, вулиця Федорова, 11.
Як дістатися: від метро «Академмістечко» маршрутка № 420, зупинка «Жіноча консультація»
.

Кожен з вас може стати істинним чудом для потребуючої дитини. Об'єднуючи знання, зусилля і молитви, ми зможемо змінити на краще як життя знедолених, так і майбутнє нашої країни!

«Навчіться робити добро, шукайте правди, рятуйте пригнобленого, захищайте сироту...» (Іс.1: 17)

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

НОВИНИ КОНФЕРЕНЦІЇ

A
Работает на Cornerstone