тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 

Конференція «Область без сиріт» в Одесі

Конференція «Область без сиріт» в ОдесіДвадцять четвертого лютого в Одесі пройде регіональна конференція «Область без сиріт», перша з цілої серії заходів, запланованих Альянсом «України без сиріт» в різних регіонах країни. Конференція ставить перед собою відразу кілька серйозних завдань. У першу чергу учасники конференції проаналізують ситуацію з захистом прав дітей в області. Відбудеться обмін досвідом щодо участі в різних проектах для надання допомоги дітям-сиротам. У програмі також - обговорення стратегії Альянсу, спрямованої на підвищення ефективності роботи на обласному рівні, зокрема розвиток усиновлення дітей, робота з дітьми-сиротами в інтернатах та багато іншого.


Головною метою конференції є вироблення спільної стратегії по двох головних напрямках:


- Як зробити так, щоб діти не ставали сиротами.
- Як зробити так, щоб усі діти, які є сиротами, перестали ними бути.

"Профілактика сирітства є не менш важливим завданням для нас і держави, ніж розвиток усиновлення.", - підкреслив президент Альянсу Руслан Малюта - "Щорічно, в Україні з'являється майже 7000 нових дітей-сиріт, і якщо не приділяти належної уваги цій стороні питання, то наша мрія про Україну без сиріт не буде реалізована ще дуже довго».


 Як зазначають організатори, цей захід допоможе подивитися на проблематику сирітства з різних боків: з позиції влади, з боку громадських організацій, фондів, волонтерів, з точки зору директорів шкіл-інтернатів та ініціаторів проекту.


В рамках конференції пройдуть фотовиставка, презентації та демонструватимуться відеоролики про життя дітей-сиріт Одеської області.


 «Організовуючи в центрі Одеси конференцію «Область без сиріт», ми ставимо перед собою завдання привернути увагу влади та громадськості до становища дітей-сиріт та спільно знайти ефективні способи допомоги їм», - зазначає В'ячеслав Пузанов, координатор проекту в Одеській області.


«Бог завжди на боці скривджених, Він Захисник сиріт і вдів. Якщо ми хочемо бути на стороні Божій, необхідно озброїтися Його принципами. Церква може позитивно впливати на статистику по сирітству в Одеській області», - висловив свою позицію один із організаторів, пастор Денис Сердіченко, співголова Координаційної ради керівників громадських і благодійних організацій при Одеському міському голові.


 «Для вирішення проблеми сирітства в масштабах країни, потрібна чітка стратегія та ефективна співпраця влади, громадських організацій і Церков в кожному окремому регіоні. Мова йде про Одесу без сиріт, Івано-Франківськ без сиріт, Донецьк без сиріт і т.д. З цією метою Альянс у співпраці з органами влади та регіональними учасниками і партнерами ініціює проведення серії конференцій в обласних центрах країни», - прокоментував Руслан Малюта, президент Альянсу «України без сиріт».


Новини | Організаційна інформація | Інтерв'ю Підсумки конференції | Фотогалерея

A
Работает на Cornerstone