тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 
Головна>Проекти>Міжнародна ініціатива Світ без сиріт

МІЖНАРОДНА ІНІЦІАТИВА «СВІТ БЕЗ СИРІТ»

За даними ЮНІСЕФ, сьогодні у світі налічується понад 152 мільйони дітей, які втратили одного з батьків з тих чи інших причин. Серед них 18 мільйонів круглих сиріт.

Цифри вражають, говорять про те, що сирітство є дійсно однією з найбільш актуальних проблем сьогодення, справжнім викликом для християнської спільноти. І саме Церква, саме віруючі громади не лише відповідальні за їх вирішення, але й здатні подолати ці проблеми. Адже ми маємо величезний потенціал – понад 2 мільярди християн по всьому світу.

Але важко не погодитись, що для вирішення проблем, з якими стикаються діти-сироти протягом різних етапів свого життя, потрібне чітке, конкретне бачення, як цього досягти. І Україна стала однією з перших країн, яка не лише сформувала це бачення, а й досягла реальних позитивних змін. У нашій країні практично вирішено проблему вуличних дітей, активно розвивається національне всиновлення, суттєво збільшується кількість прийомних сімей та інше. Тому Альянс «Україна без сиріт» зі своїм досвідом та практичними напрацюваннями зайняв особливе місце у процесі формування та розвитку руху «Світ без сиріт».

САЙТ МІЖНАРОДНОГО РУХУ «СВІТ БЕЗ СИРІТ»

A
Работает на Cornerstone