тел: 093 494 04 03
03142, м. Київ, а/с 99
bezsyrit@gmail.com

 Про Альянс Новини Співпраця Проекти Ресурси Корисна інформація Підтримати 
Головна>Співпраця

СПІВПРАЦЯ

Завдання та роль Альянсу – об’єднувати  та координувати суспільство, громадські організації, владу та Церкву для системного вирішення проблеми сирітства на усіх рівнях.

Стратегія діяльності Альянсу на найближчі роки спрямована на досягнення трьох цілей: направляти діяльність Альянсу в напрямку досягнення бачення «України без сиріт», залучити та оснастити нових учасників; мотивувати Церкви і християнську спільноту для практичного служіння дітям і сім’ям, створювати безпосередні можливості для його реалізації; впливати на формування суспільної думки та державної політики в сфері захисту дітей, популяризувати сімейні цінності та важливість допомоги дітям.

На сьогоднішній день в Альянс «Україна без сиріт» входить понад 100 християнських організацій, які охоплюють більше ніж 20 000 дітей-сиріт в Україні. Кожна з цих організацій, відповідно до свого покликання та можливостей, допомагає здолати її фізичні, психологічні та духовні наслідки сирітства. Але стаючи учасником Альянсу, кожна з них отримує змогу впливати не лише на наслідки проблеми, а й безпосередньо на саму причину, як на корінь проблеми.

Завдяки участі в Альянсі, для кожної організації з’являється можливість отримувати:

- Захист та представництво спільних інтересів членів Альянсу на державному та міжнародному рівні;

- Право першочергової та пільгової участі в заходах Альянсу;

- Доступ до різноманітних ресурсів ( відео-, аудіо- та друкованих матеріалів);

- Можливість участі в навчальних програмах та спільних проектах Альянсу;

- Зв'язок з іншими організаціями, церквами та людьми, які працюють в даній сфері;

- Актуальну та якісну інформацію про новини та події у сфері захисту дітей, повноцінну статистику.

Але найголовніше, долучившись до праці в Альянсі, Ви внесете вагому частку у зміну на краще життів сотень тисяч українських дітей.

A
Работает на Cornerstone